Reference*:

Tyto ženy už své sebevědomí našly.

20minutovka

Dvacetiminutovka byla úžasná, výživná a neskutečně mě nakopla. Úplně jsem byla rozložená a Tereza můj problém přesně zanalyzovala, jak se říká „uhodila hřebík na hlavičku“. Během těch 20 minut se u mě vystřídala celá škála emocí, jak jsme postupovali „k jádru pudla“ a zakončila jsem to odhodláním se s tím mým problémem vypořádat, něco vstřebat, odpustit si a pokračuji krůček po krůčku za mým cílem a vysněným stavem.

Moc Terezce děkuji a všem 20-ti minutovku doporučuji.

A Vám, Terezko, děkuji za to, že jste tak úžasná a neuvěřitelně inspirativní. 

Lucie Bulíčková, ekonomka

Jsem tak ráda, že jsem Terče napsala a využila pro sebe 20 minut. Bylo to neskutečné, co se dá stihnout ve 20 minutách. Skvělá energie a rozlučování určitých věcí. Cítila jsem se skvěle a že mě konečně někdo poslouchá a naslouchá….Odnáším si z toho pro sebe velký úkol. 

Děkuji ti z celého srdce. 

Ještě vše vstřebávám a udělám si chvilku pro sebe. 

Mirka Hrůzová, administrativní pracovnice

Koučování

Ráda bych se s vámi všemi podělila o zkušenost s Terezkou. Říká se, že náhody neexistují, to říká i Terka.

Myslím si, že poprvé jsem na ni narazila v rámci kurzu Byznys selfie. Bylo to takové to trknutí, jak se říká. Tereza mi už na první pohled padla do oka. Následovalo přidání se do skupinky a pak už začal ten kolotoč.

Vůbec, ale vůbec sem nevěděla, kdo je to ten kouč.

 Pátrala jsem na internetu, kdo by to tak asi mohl být. Zjistila jsem, že je to právě možná to, co potřebuji. Myslíte si, na co by holka, která zvládla maturitu, vysokou školu a má užasnou holčičku, která ji dělá samou radost mohla potřebovat?

Trápilo mě nízké sebevědomí, neuměla sem říct ne, ve všem jsem se snažila druhým vyjít vstříc.

Říkala jsem si, proč mi do cesty přicházejí situace se kterými si jak se říká nevím rady.  Situace, ve kterých se místo toho, abych na ně adekvátně reagovala, tak se v nich rozbrečím.

Jednoho dne dala Terka do skupinky příspěvek, že nabízí ZDARMA konzultaci. Váhala jsem, váhala a nakonec jsem se přihlásila. Hned ten den konzultace sem si říkala, že já trubka se do něčeho takového uvrtala. Přeci nerada mluvím o své minulosti a o čem si tam budu takovou dobu s někým neznámým povídat.

 

V rámci těch 20 minut, přišla řada AHA momentů a řekla sem si, jo, to by mohlo být to pravé pro mě.

Dala sem tomu tak dva týdny čas a potom sem šla do koučování s Terkou.

Máme za sebou 4 hodinové sezení a musím říct, že je to neskutečná nálož emocí a já už teď vím, že jsem na správné cestě. Na cestě za tou mojí vysněnou Terezkou, která se nebojí říci ne, která nebrečí, když se jí stane nepříjemná situace, učí se mluvit o svých pocitech a mnohem víc.

Už teď se těším, co nám Terka ještě připraví a ze mě se stane zdravá a sebevědomá ženská.

 Bylo mi ctí s Tebou spolupracovat a budu se moc těšit na další koučink.

Takže holky, Terku můžu na 100% doporučit a kdo váhá jako já, nebojte se.

Tereza Štěpánová, ergoterapeutka

Terka  je úžasný člověk, koučka, která mi v mnoha věcech proměnila život, pomohla se na problém dívat i z jiného úhlu pohledu, pochopit spoustu věcí. Pustit ze svého života převzaté vzorce, které mi nepatří a stěžují mi jen život a pochopit, ze bez nich je to daleko lepší a větší pohodová jízda  a v neposlední řadě mě dala dohromady s mou vnitřní holčičkou a provedla mne vizualizaí (meditací), která mi pomohla naslouchat svému já a srdci co chce a kdy a kde je mu dobře.  A taky díky Terezce si umím přát a nechat si plnit přání. 

Určitě bych její koučovské služby doporučila i ostatním, protože cena za její služby v poměru změny v mém životě, určitě stojí a její přidána hodnota je asi k nezaplacení. Třeba když jsem řešila jednu ze svých složitých úloh a plácala se  v tom, tak se mi najednou ozvala, jestli  jsem v pořádku, jak se mi daří a jestli nepotřebuji pomoct? 😍

Barbora Karásková, zdravotní sestra

Pokaždé na podzim přicházelo období vnitřního neklidu a pocitu, že něco chybí. Stálé hledání ve venkovním světě nepomáhalo. Vyslala jsem přání, že bych s tím ráda něco udělala, že jsem připravená…

V tuto chvíli mi přišel od kamarádky kontakt na Terezku. Řekla jsem si, že to zkusím. Můžu vám říct, že to byl docela emocionální výplach. Zjistila jsem, kolik věcí je zakotveno v dětství, zdánlivě bezstarostném. Kolik záležitostí je uloženo v minulosti a je nevyřešeno. Karmické smyčky se vrací a připomínají se ve své nutnosti věci narovnat a vysvětlit. Vše je propojeno se vším a věci, které zdánlivě nesouvisí jsou úzce spjaty.

Odkopla jsem jen špičku hory práce na sobě. Krásně se to vše otevírá a moje cesta jakoby teprve začínala.

Každá lekce odkryla jiné téma. Boří se mi mé nastavené vzorce. Učím se přijmout sama sebe takovou jaká jsem, se všemi nedostatky. To jsem já. A to si pomalu uvědomuji, přijmout se takovou jaká jsem, protože já jsem JÁ.

Děkuji Terezce za otevření očí a cesty, kterou s bázní, ale odhodláním hodlám nastoupit.

Každý má svůj čas, který nadejde a vykřikne na vás, že už nemůžete čekat, musíte poslouchat ten vnitřní hlas, který jste léta potlačovaly.

Toť mé doporučení….

Petra Císařová

S Terkou se známe od mladých školních let. Znovu jsme se potkaly poměrně nedávno. Začala jsem její stránky sledovat, posléze absolvovala i pár povídání… nejsem člověk zrovna sdílný, ale je pravda, že náhled z venčí je občas potřeba. Ten jsem od Terky dostala, její energie je krásná, vždycky mě vynesla do výšin, ze kterých najednou na ty svoje plány a sny vidím…Ano, musím pro to něco udělat já, ale je fajn i to otevření očí, dodání sebevědomí, že člověk třeba opravdu už něco umí, umí cítit, vnímat…. 

Děkuju!

Alena Kubešová, dětská lékařka

  Posílám  poděkování.

  Děkuju Terko za inspiraci a děkuji za sezení s Tebou, a opravdu oceňuji Tvé schopnosti vytvořit prostor pro otevřenost, protože to si uvědomuju jako brzdu u sebe a díky díky že s jízdou s Tebou se nebojím šlápnout i na plyn.

  Teď píšu obrazně,ale zároveň konkrétně.

  Mám strach žít svůj život, to už díky i Tobě hodně překonávám, ale mám strach řídit i auto přesto že mám už přes dvacet let řidičák neřídím.

  Takže se těším opravdu moc na pokračující spolupráci a díky za skupinu je inspirující , motivující v těch krocích, krok za krokem.

  Dáša Bašová

  Do koučování jsem nešla s konkrétním „problémem“ nebo bych to tak určitě nenazvala. Prvotním impulzem bylo naučit se určité techniky práce s energiemi, které jsem vnímala jako potřebné a prospěšné po osobním setkání v září v Pelhřimově.

  Vlastně jsem žádná očekávání od koučování neměla, bylo pro mne i těžké definovat, co je cílem. Věděla jsem, co potřebuji, a zbytek vlastně přirozeně plynul a výsledek byl pro mě úžasný, dostala jsem víc, než jsem očekávala.

  Co konkrétně mi koučování přineslo do života?

  Rozhodnutí, nalezení sama sebe. Uvědomění si, kde jsou mé hodnoty, co je můj hnací motor, kterého se už nepustím.

  Pokud toužíte být slyšeny, bez hodnocení a nevyžádaných rad, pokud toužíte najít sama sebe a svou esenci v důvěrném prostředí pak jednoznačně koučování doporučuji i vám.

  Už dlouho jsem se necítila tak sama sebou, Terka mě vždy jen jemnými otázkami navedla na odpověď, kterou jsem měla dávno hluboko v sobě.

  Děkuji, že nasloucháš.

  Petra Benko, Manažerka obchodní sítě ve společnosti Eurona by Cerny

  Chci vám napsat o setkáni online s Terezou. Tedy o koučinku s ní.

  Zkusila jsem s Terezou koučink na 20 min.

  A potom jsem věděla, že potřebuji na sobě dál pracovat s pomocí Terezy. Protože po 20min koučinku ve mě Tereza našla sílu, nebo moji energii, kterou jsem měla  hluboko v sobě schovanou. A na venek mě ovládal strach, úzkost. Vše jsem si brala (jak se na mě druhý člověk podívá., co si myslí o mě, že vše dělám špatně, že jsem k ničemu) Vše  mě to bralo mojí sílu, kterou bych mohla využít ve své nové práci, i doma apod.  Někteří lidé (třeba z práce, z rodiny) jakoby byli moc velký nade mnou a já proti nim úplně malinká.

  Ještě navíc jsem se sama trestala tím,že jsem veškerou sílu používala i vlastně proti sobě. Sebeobviňovaní, co jsem udělala v práci špatně a promítání černých scénářů . Pořád to bylo dokola a ovládalo mě to. Byla jsem otrokem sama v sobě. Jako když alkoholika ovládá alkohol. Je to sebezničující a nedá se takhle žít! To jsem si dost dobře uvědomovala. Proto jsem dál šla do toho a měla s Terezou 4x koučování.

  Vůbec toho nelituji, naopak! Každé online setkání jsme začaly. Jak se cítím a co chci řešit, změnit na sobě a ve svém životě a no samozřejmě pak na sobě pracovat. Po prvním koučinku jsem dostala 1 úkol. Napsat 100x věcí, co se mi v životě povedlo. Myslela jsem, že to nenapíšu, ale napsala jsem to.

  Celý život přemýšlím negativně a vyhledávám na sobě a kolem sebe a na jiných lidech jen to negativní. Což je špatně. A  to mě chtěla Tereza ukázat.

  I v dalším koučování jsem si měla psát 3x věci, co se mi v práci, přes den povedlo. Víc začne člověk přemýšlet pozitivně.

  Dobře se mi s Terezou pracovalo i se zavřenými očima. Mohla jsem se víc soustředit na své vnitřní já. Co cítím, jak to vše vnímám. Tereza mě učila uvědomovat si sama sebe, vnímat sebe.

   Teď už jsem víc nad věcí, když jsem v práci ve stresu, zklidním se, začnu vnímat nohy, že jsou na podlaze, že cítím na hrudi tlak apod. Když si připadám zas malinká, než ostatní, představím si, že jak mě drží za lano a táhnou k sobě, že to lano utnu s pomocí mé víry a také svojí pozornost zaměřím na práci, na jinou činnost a už si nepřipadám tak malá o proti nim.

  Mohla bych tady psát další věci, jak se na sobě učím pracovat s pomocí koučinku s Terezou, ale bylo by to dlouhé. A hlavně vám můžu koučink s Terezou doporučit.

  Co vás trápí, s čím si nevíte rady, jak být víc sebevědomá, mít větší sílu, umět říci ne.

  Je úžasná, umí pomoct a vytáhnout ze mě to dobré  i když já sama jsem si myslela, že to tak není. Proto i vám přeju všem ať se na Terezu obrátíte.

  Já určitě po vánocích budu s Terezou v koučování pokračovat a  budu nadále psát pozitivní věci co se mě podařilo za každý den a Tereze za její pomoc, za její práci se mnou děkuju . Už chvílemi cítím úžasný osvobozující pocit a vnímám věci jináč, tedy pozitivně a tu sílu  kterou jsem mrhala v negativním myšlení můžu a chci použít v životě líp.

  Věra Kmentová, prodavačka v železářství

  Ahoj Terezko, mnohokrát Ti děkuji za všechno. minulý rok byl skvělý a zajímavý a konec roku byl velkým zlomem a přerodem. 

  A já cítím velkou vděčnost a pokoru za to, že jsem Tě našla a že jsi mi pomohla. Naše společné měsíční koučování bylo neuvěřitelné. Tak inspirující, nezapomenutelné. Obzvlášť to vyčištění mých bolístek z mých 4 let. Kdo by tušil kolik bolesti se v tom malém děvčátku ukrývalo, jak moc bylo raněné a jak moc potřebovala takhle rána vyléčit. Moc Ti za to děkuji.

  Dále bych Ti moc chtěla poděkovat za výklad karet s rozborem. 

  Je neuvěřitelné, jakou moc a sílu karty mají. 

  Vendula Snížková, realitní makléřka

  Živé setkání

  …A naše osobní setkání před Vánoci na téma „Jak si nastavit a udržet hranice“ – dokonalé. Kéž bychom měly (my ženy) sílu a chuť a víru v sebe sama, tak jako máš Ty a jak to na svých sezeních a v koučování předáváš. 

  Jsi úžasná a já jsem vděčná, že jsem Tě poznala a moc Ti děkuji za pomoc, nadhled, léčení, radost ze života a poznání být právem hrdá na sebe jako na ŽENU.

  Vendula Snížková, realitní makléřka  

  Terezko moc děkuji za krásné a přínosné sobotní dopoledne. Vrátila jsem se domů plná pozitivní energie , odpočinuta s hlavou plnou nových informací a nápadů,  které budu postupně zpracovávat. 

  Doufám že plánuješ pokračování na které se už teď moc těším. 

  Hana Jirsová, projektová manažerka

  Pro mě setkání přišlo v zajímavou dobu, kdy jsem přesně něco takového potřebovala. Skupina, jaká se tam vytvořila, byla úžasná. To byl pro mě velký strašák, protože vstup do cizího prostředí, nedej bože už dříve vytvořené skupiny, je pro mě bubák, a to i přesto, že s lidmi komunikuji denně, tak se jich vlastně bojím. Vlastně i to, že jsem tam byla, vnímám jako obrovskou energii – víš, jak to bylo, jednou jo, pak ne, a když zase jo, neskutečně jsem bojovala s tím, že už vlastně padlo, že ne a že už to nebudu měnit a vlastně jsem se „rochňala“ v tom, že se mi to krásně vyřešilo, že nejdu, ale pořád mě to táhlo, až jsem Ti v jedné slabé (vím silné) chvilce napsala, že teda JO a pak tři dny bojovala sama se sebou 😊 

  Takže díky Ti za vyslanou energii, kterou jsi tam přitáhla ty správné lidi.

  Čeho jsem si všimla a co mi bylo neskutečně milé a blízké – s těmi, co se znáš a pracuješ dýl, bylo vidět, že stačí od nich lehce nahodit téma a Ty víš, ale respektuješ jejich soukromí, to bylo profesionální a laskavé, takové uklidňující, zároveň.

  Pro mě osobně byla velká síla první část propojení sama se sebou. Znovu Ti své prožitky popisovat asi nemusím. Když to vezmu, už tahle část plně pokryla záměr, se kterým jsem přišla. Setkání s vnitřní holčičkou bylo zvláštní, odtažité a přesto vřelé. Omlouvám se, nevím, proč se tak rozepisuji, ale nějak to píše samo.

  Petra Benko, Manažerka obchodní sítě ve společnosti Eurona by Cerny

  Po společné 20 minutovce jsem věděla, že je to přesně pro mě. Atmosféra byla úžasná a plná důvěry. AHA moment jsem měla, když jsem měla, když jsem viděla, že každá máme svoje problémy, a jak každá řešíme něco jiného přitom dost podobného. 

  Mým cílem bylo ujisti se vnitřně, že cesta, kterou jdu, je cesta dobrým směrem. Rozhodně setkání doporučuji všem ženám.

  Ze setkání odcházím s dobrým pocitem ze sebe sama. Z duše mi vychází teplo a příjemný pocit. Odcházím s rozzářenýma očima a úsměvem na rtech. 

   Lucie Bulíčková, ekonomka

  Výklady karet

  Službu výkladu s rozborem od Terezy jsem využila v období, kdy se nacházím na křižovatce v pracovní oblasti. Mám více nápadů a různých zájmů, a tak jsem si chtěla nechat poradit, kam vložit svou energii a na co se zaměřit. Samotný výklad s komentářem mi přišel o Tereza velmi brzy a karty krásně zapadaly do mého příběhu. Už jen tato prvotní zpráva mi poskytla cenné nasměrování – zejména ujištění, že jsem vykročila správně. Je zřejmě, že karty byly tažené z různých balíčků, soudě dle odlišného zpracování karet.

  A každá z nich má sama o sobě silný náboj.

  Půl hodinový osobní rozbor, který následoval krátce po výkladu, celou službu pozvedá na vyšší úroveň. Tereza rozhodně ví o čem mluví a přestože jsme se nikdy předtím neviděly a ani spolu nepracovaly, mnohé situace vyjádřila naprosto přesně.

  Také mi u některých karet odkryla zcela jiný úhel pohledu a koulovacími otázkami mě přímo navedla, kde bych měla začít a jaké kroky podniknout mezi prvními.

  Je skvělé a pro mě velmi užitečné, že se na karty mohu kdykoliv znovu podívat a inspirovat se již na další cestě – dohromady s nahraným komentářem poskytují jakýsi záchytný bod a zároveň podklad k introspekci. Jediné co mě mrzí je, že jsem si nenahrála též rozbor – k některým aha momentům bych se ráda vrátila.

  Službu doporučuji každému, kdo zrovna nad něčím váhá nebo potřebuje nasměrovat či pošťouchnout.

  Tereza pracuje s citem, intuicí a grácií.

   Barbora Bažilová

  Ve výkladu karet jsi trefila hřebík na hlavičku, pojmenovala, s čím se potýkám, osobní rozbor vše doplnil a zacílil přesně na řešení problému. Vim, co je můj problém, jak ho řešit, a dál už je to na mně, i když mám kdykoliv podporu, když si o ni řeknu. Děkuji.

  Markéta Rothová, sociální pracovnice

  Proč jsem se přihlásila na úplňkovy výklad s rozborem?

  Od Terky už jsem 1 výklad měla a zarazilo mě jak přesné to bylo.

  Proto když nabídla úplňkový výklad s rozborem, tak jsem neváhala.

  Nejdřív jsem chtěla jen výklad, ale pak jsem stejně chtěla i rozbor. A teprve s tím rozborem ten výklad dostal ty „správné grády“.

  Terka mě „donutila“ ponořit se do sebe, s ní jsem si nemusela na nikoho hrát. Tím rozborem jsem si spoustu věcí uvědomila a připustila. A to je pro mě 1. krůček k „uzdravení“.

  Výklad s rozborem bych určitě doporučila!

  Martina Kosová Pojezdná

   Milé Terčiny fanynky, znáte to, když máte pár dní, kdy se cítíte být fakt vyčerpané a unavené? Vůbec nevíte proč taková únava je.. OK, přiznat si, že je to fakt vopruz a že vám nezbyde nic jiného, než trpělivě vyhlížet, kdy se to zlomí. Měla jsem to tak teď. Třetí den mého stavu rozladění jsme se s Terezkou náhodou potkaly v obchodě, kdy jsem řešila se synem, jaké bombonky si vybere..

    Najednou slyším: Ahoj Peťo, moc ti to sluší. 

    A já se v první fázi zmohla jen na obětí a svůj komentář: Ale vůbec se tak necítím. 

    No a dál klasika, dítě létající po obchodě s potřebou něco ulovit a čas, co nás tlačil.
   Večer mi Terezka nabídla výklad karty. A když ona se věnovala mne na dálku, tak já uspávala svého syna a najednou jsem si začala uvědomovat, jak ke mně přichází energie a věděla jsem, odkud je.
    Děkuju Terezko. 
    Když jsem si ho později pouštěla přes hlasovku, bylo to se zatajeným dechem. Bylo to naprosto adekvátní interpretování aktuálního stavu a odpovědi na nevyřčené otázky. Je to jak, když víte, jak to je, ale někdo jiný vám to pojmenuje a vy si to jen zasadíte do svého kontextu. Je to velmi uklidňující a transformující. Když jsem poslouchala Terezky hlas, tak jsem si přála, aby byla možnost poslouchat její hlas v meditaci, kterou si dám do sluchátek a usínám s ní. 
    Díky tomuto zážitku jsem přestala mít pod nohama plovoucí písek a trochu jsem se ukotvila s velkou úlevou. 
    A jako fakt velký bonus je, že si výklad můžete pouštět, jak potřebujete a hlavně kolikrát potřebujete 

   Petra Mezerová

   Terez je pro mě jako magnet, ta její velká krásná veselá očiska a smysluplné texty.

   … a tak jsem dala prvně v životě někomu šanci vyložit mi karty na stůl a rozebrat mě.

   V úplňkovém výkladu s rozborem jsem dostala přesně to, co jsem potřebovala – totiž odpovědi na otázky, na které jsem si sama neuměla odpovědět nebo se toho bála. Moc za to děkuju.

    Je to jako facka na probrání se z letargie. Dárek pochopení. Potvrzení si. Světlo na cestu… prostě to, co je potřeba.

   Děkuji.

   Lin Astrová, podnikatelka 

   Na Terezčinu nabídku Výklad karet s rozborem jsem narazila úplně náhodou, nějak si mě k sobě přitáhla. Měla jsem jsem dvě otázky, nad kterými jsem si už delší dobu lámala hlavu. Jedna se týkala mého podnikání, druhá osobního života. Tereza mi poslala fotku karet, které vytáhla + komentář. Nejvíc mě zaujala věta „Máte před sebou spoustu možností, mezi nimi je nějaká pravda, kterou odmítáte vidět nebo slyšet.“ Během následujícího rozhovoru mě Tereza krásně nasměrovala a celá situace se rozklíčovala. Tereza se na mě dokázala krásně napojit, doslova ve mně četla. Jak se cítím, co řeším… A poradila mi, co udělat, na co se zaměřit. Jakým směrem se vydat. Terezko, ještě jednou moc děkuji! 🙂

   Katerina Raffy, www.katerinaraffy.com

   Reference*:

   Veškeré reference jsou získány od reálných osob, které využily mých služeb a souhlasí s uveřejněním. Reference  jsou doložitelné – jsou získány elektronickou komunikací.